Unser Motto: „Trauen Sie uns und wir helfen Ihnen!“ tel+420 734 266 000

Poškozená skla od kamene

Poškozená skla od kamene u obchodu, okno u domu, dveří apod. Nebo poškození nebo rozbití čelního skla kamenem od kolemjdoucího motorového vozidla způsobuje problémy a vrásky na čele nejednomu řidiči. Znáte to! Je to nepříjemné. Nechte to na nás, my to umíme opravit!

Poškozená skla od kamene

Poškozené sklo od kamene

V případě vozidla je ideální a víceméně bezproblémové, pokud máte uzavřené havarijního pojištění, jehož součástí je pojištění čelního skla, nebo samostatné pojištění čelního skla. V takových případech je oprava nebo výměna čelního skla proplacena z tohoto pojištění. Pokud však takové pojištění nemáte, obraťte se na nás! My to umíme opravit!

Poškozené skla od kamenů

Vymrštění kamene zpod kol jiného motorového vozidla je okolnost, která má původ v provozu, a která zakládá absolutní objektivní odpovědnost za škodu. Provozovatel, tj. vlastník motorového vozidla, se této své odpovědnosti za vznik škody - poškození čelního skla, nemůže zbavit. Projevem provozu motorového vozidla je v uvedeném případě otáčivý pohyb kol motorového vozidla, v jehož důsledku dojde k vymrštění kamene a vzniku škody. Ačkoliv kámen není součástí motorového vozidla, bez působení otáčivého pohybu kol jedoucího motorového vozidla by kámen zůstal na svém místě na silnici a k ​​jeho vymrštění a vzniku škody by nedošlo. Provoz motorového vozidla je tedy příčinou vymrštění kamene, který nárazem do čelního skla způsobí škodu.

Ale když nemáte důkazy? Tak my to opravíme! Levně, rychle, odborně!

NACHFRAGE

Neuigkeiten Aktionen

Kostenlos
werden wir zu Ihnen kommen, beurteilen und ein Preisangebot ausarbeiten

Facebook

 facebook sklo opravy

Über uns

Wir sind eine im Bereich der fachlichen Instandsetzung des beschädigten Glases tätige Firma. Wir arbeiten professionell mit einer langjährigen Praxis und bemühen uns, allen Ihren Probleme entgegenzukommen.