Unser Motto: „Trauen Sie uns und wir helfen Ihnen!“ tel+420 734 266 000

Poškozená skla od flexy

Poškozené sklo od flexi

Píšete nám:

Poškozené sklo od flexy

Prosím vás…. Můžete mi prosím někdo poradit jak by se daly z klasického bytového okna odstranit spálené malé tečky? Totiž řezal jsem v blízkosti okna železo karbonovou bruskou a v té rychlosti jsem si neuvědomil, že jiskry šleháme přímo na skleněnou výplň okna… vznikly malé zapečené tečky, které se doslova zatavili do skla… věděl by mi někdo poradit jak je odstranit?

Poškozené skla od flexy

Asi 3 týdny bydlíme, postupně se seznamujeme s naším domem. Postupně umýváme okna. včera přišlo na řadu posledně okno východ do zahrady. při spodku jsem natrefil na něco co ne a nejde umýt, nejde dolů. Smutně překvapen jsem byl, když jsem zjistil ze je to sklo popálené od jisker. Zde by byla první otázka. Stalo se vám něco podobně? Že během stěhování zjistěte, že někdo si "nedal" pozor, někdo něco nedotáhl do konce. A jak jste to rozdýchali? Prosím o pomoc!

Naše odpověď

Není potřeba vyměnit sklo! Ano, obraťte se na nás a my to levně, rychle umíme opravit!

NACHFRAGE

Neuigkeiten Aktionen

Kostenlos
werden wir zu Ihnen kommen, beurteilen und ein Preisangebot ausarbeiten

Facebook

 facebook sklo opravy

Über uns

Wir sind eine im Bereich der fachlichen Instandsetzung des beschädigten Glases tätige Firma. Wir arbeiten professionell mit einer langjährigen Praxis und bemühen uns, allen Ihren Probleme entgegenzukommen.